Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 255H | 32
- TootjadLenovo
- Mudel: 21QT000GMH
- Saadavus: 1
-
2 912€
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 255H | 32 (2x16) GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation | GDDR7 | 6 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 75 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14.5 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 2x Thunderbolt 4, with USB PD 3.0 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x Security keyhole |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkPad |
| Producer product name | P14s G6 Intel |
| Protsessori mudel | 255H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 (2x16) GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: lenovo thinkpad p14s g6 intel black 145 ips wuxga 1920 x 1200 pixels anti-glare intel core ultra 7 255h 32, 21qt000gmh, lenovo, sulearvutid














